מכשיר אידוי פיירפליי 2 + חדש!

מכשיר אידוי פיירפליי ידוע בשל היכולת לאדות כמויות מזעריות בתנור האידוי מנירוסטה שלו שמופעל בטכנולוגיית הסעה שמביא ארומה באיכות גבוהה. נחשב למאדה נייד קומפקטי הכי חזק בשוק עם סוללה נשלפת, חיבור לאפליקציה, זרימת אוויר משופרת מהדגם הישן. כל זה בעיצוב קומפקטי, קלאסי אלגנטי שלא משאיר הרבה מקום לשאלות, כי אם אתה מחפש מכשיר קומפקטי זה אכן יכול להיות ה-אחד עבורך.

FIREFLY 2 + במחיר מבצע - לפרטים נוספים לחצו כאן

תחליף הטבק של REAL LEAF – חדש!

את הטעמים החדשים של ריליף הכרת? אם ברצונך לערבב את הקנאביס הרפואי עם צמחי מרפא חוקיים במקום טבק ממכר שלא נותן תועלת אז זה הזמן לנסות את המוצר החדש ששובר שיאים בכל שאיפה, אחד כזה שלא משתלט על הטעם הנפלא של הצמח שלך אלה משתלב איתו ומעצים את החוויה. יכול להתאים גם למי שרוצה להיפרד מעישון סיגריות או לערבב את טבק הגלגול ולהפחיד מצריכת טבק עם כימיקלים. מומלץ!

מגוון מוצרי REAL LEAF - לפרטים נוספים לחצו

מארלי טייסטר פייפ – חדש!

הדור החדש של הפייפים מגיע בגרסה מהודרת מבית משפחת MARLY. הטייסטר פייפ בעל קיבולת קטנה של 0.1 גרם ובאורך כולל של 7.4 ס”מ בלבד. עיצוב הראש הונדס בכדי שהתערובת לא תיפול מהראש ובעצם תמיד ישאר שם בשבילך. פייפ ייחודי שמביא איתו איכויות גבוהות ומאפשר לך לצרוך את העשב שלך נקי ללא ערבובים מיותרים.

Marley Taster Pipe פייפ מס' 1 - לרכישה לחצו כאן