הצג תמונות
הסתר תמונות

כל מה שצריך לדעת על קנאביס רפואי

כל מה שצריך לדעת על קנאביס רפואי

לכולנו יצא לשמוע על הסגולות הרבות של צמח הקנאביס לאורך השנים. מהסיבה הזו ישנם רופאים שנותנים למטופלים שלהם קנאביס רפואי שאמור לסייע להם. אך המציאות מלמדת אותנו כי ישנה חוסר הבנה בהקשר של הקנאביס הרפואי. ריכזנו בשבילכם את כל התשובות לכל השאלות הבוערות באמת בהקשר הזה. כך תוכלו להבין האם אתם זכאים לקנאביס רפואי ואם כן איך תשיגו את הרישיון המיוחל. הרי מה שנדמה לכם או מה שאתם מכירים זה לא בהכרח מה שיהיה נכון בהקשר הזה. ברגע שתכירו את התשובות לכל השאלות החשובות יהיה לכם קל לבחור את הדרך. הדרך הנכונה שתאפשר לכם לנצל את מלוא היתרונות של הקנאביס הרפואי. יתרונות שלא יצא לכם לפגוש עד כה בכל מיני תכשירים אחרים ותרופות פופולריות. 

 

האם חוקי לצרוך קנאביס רפואי?

 

על הנייר צמח הקנאביס וכל התכשירים המופקים באמצעותו אינם חוקיים במדינת ישראל. מהסיבה הזו ישנה נטייה לחשוב כי גם הקנאביס הרפואי נמצא מחוץ לחוק. אך כל עוד יש לאדם אישור מיוחד לצרוך קנאביס רפואי, אין כל מניעה לעשות זאת. את האישור אמור לתת רופא מוסמך, כזה שיש לו אישור ייעודי מטעם משרד הבריאות. כבר עכשיו נגיד לכם כי לא כל הרופאים רשאים להוציא אישורים לצריכת קנאביס המוגדר כרפואי. בו בזמן תזכרו כי המינוח משחק כאן תפקיד מרכזי, עניין שאי אפשר להטיל לגביו ספקות. הקנאביס נועד לשימוש רפואי, בחלק גדול מהמקרים הוא האופציה האחרונה שנותרה בסל האפשרויות. אל תתנו למציאות במדינת ישראל להטעות אתכם בהקשר הספציפי הזה. כל עוד תעשו את הדברים בצורה מסודרת, אין סיבה שתמצאו את עצמכם מסתבכים עם החוק בהקשר זה.

 

מי זכאי לקבל קנאביס רפואי?

 

לא בכל מצב הרופאים מעניקים את האישור לצורך קנאביס שהוא רפואי. עליכם להבין כי לרופאים ישנו את שיקול הדעת השמור להם בהקשר הזה. יכול להיות שהם ירצו למצות עוד טיפולים אחרים, לפני שהם בוחרים באפשרות הזו. בו בזמן ישנם רופאים שכבר רואים ומכירים את התועלת הרבה בצריכת קנאביס רפואי בהיבטים שונים. תנאים לקבלת קנאביס רפואי לא קלים, אך הכל מתחיל מבדיקת זכאות פשוטה. קיימות בעיות רפואיות שמוכרות ככאלה שטיפול בקנאביס יסייע להן. לכן תוכלו למצוא את כל הבעיות הבריאותיות האלה ברשימת הבעיות המוכרות לטיפול. כל רופא שמכיר את התחום הזה יוכל לסייע לכם להבין מהי מידת הזכאות שלכם אם בכלל. 

 

קנאביס רפואי זנים

 

הקנאביס הוא צמח מופלא שמביא איתו סגולות רבות שרק את חלקן אנו מכירים. כמעט בלתי אפשרי לסקור בפניכם את כל הזנים הקיימים בשוק נכון להיום. עד שתקראו את המאמר הזה יכול להיות שיתווספו להם עוד כמה זנים חדשים שהתגלו לאחרונה. נכון לכתיבת שורות אלה קיימים כמה מאות זנים, לכל אחד מהם יש את היתרונות שלו. תסמכו על הרופא אליו פניתם על מנת שיכוון אתכם אל הזן המתאים לכם בהתאם לצורך. התאמה מדויקת בין הזן לבין הצורך שקיים בכם יאפשר לכם להשיג בדיוק את המטרה אותה הצבתם לעצמכם.

שני הזנים המוכרים ביותר הינם סאטיבה ואינדיקה, יכול להיות שיצא לכם לשמוע עליהם. ההבדל בא לידי ביטוי בוויזואליות של הצמח שממנו מכינים את הקנאביס עצמו. בו בזמן לכל אחד מהזנים הללו תהיה את ההשפעה הייחודית שלו. המטופל צריך לדעת כי התאימו עבורו את הזן שיביא אותו בדיוק לתוצאה הרצויה. זני קנאביס רפואי קיימים בשפע, אך מה שחשוב באמת זה להכיר את היתרונות של הקנאביס. כך תוכלו להביא את עצמכם למצב בו אתם מוציאים ממנו את מירב התועלת. היכרות מקדימה תאפשר לכם לדעת כי אינכם פספסתם אף פרט. 

 

קנאביס רפואי תופעות לוואי

 

חשוב להסביר כי הקנאביס הרפואי יכול לזמן כל מיני תופעות לוואי אותן חובה להכיר. עם זאת במידה והטיפול נעשה בעזרתו של רופא מוסמך לא אמורות להיות בעיות בהקשר זה. קנאביס רפואי תופעות לוואי הן תופעות מוכרות, אותן ככל הנראה יצא לכם לחוות בטיפולים אחרים. אנו מדברים על סחרחורות, חולשה, דופק מואץ, בחילות ותופעות נוספות מהסוג הזה. אם אתם חווים את אחת מתופעות הלוואי האלה מוטב כי תיגשו להתייעץ עם הרופא המטפל. הוא בוודאי ידע מה לעשות על מנת למנוע מכם להמשיך לחוות אותן לכל אורך הטיפול. מרבית המטופלים מספרים כי הטיפולים בטוחים ולא מזמנים תופעות לוואי כאלה ואחרות.

 

קנאביס רפואי יתרונות

 

כל מי שמשתמש בקנאביס רפואי ירצה להכיר את היתרונות הטמונים בו. בקנאביס הרפואי יש יתרונות רבים, כאלה שאינכם מכירים או לא יצא לכם לשמוע עליהם. זוהי הזדמנות מעולה לבחון את אותם קנאביס רפואי יתרונות עוד לפני השימוש. לפני הכל חשוב להבהיר כי קנאביס רפואי אינו ממכר כמו שאולי יצא לכם לשמוע מאנשים שונים. כך שתוכלו להשתמש בו בבטחה, וגם להפסיק את השימוש בהתאם לצורך. אין כל חשש להתמכרות או לבעיה מסוימת בהקשר הספציפי הזה. כדי שלא תחשפו את עצמכם לבעיות בהקשר זה יהיה עליכם להתייעץ עם רופא מומחה. 

היתרון המשמעותי ביותר של קנאביס רפואי הוא היותו יעיל לטיפול בבעיות בריאותיות רבות. כאלה שעד היום לא הצלחתם למצוא להן פתרונות, אך הפתרון נמצא מעבר לפינה. כל מה שאתם צריכים לעשות זה רק להשיג את האישור לקנאביס רפואי. קנאביס רפואי מסוגל לסייע להתמודדות עם דיכאון, חרדה, נדודי שינה, כאבים כרוניים, הפרעות אכילה ואפילו סרטן. אין סיבה שלא תשלבו אותו במסגרת הטיפולים שאותם אתם מקבלים. אין סיבה שתביאו את עצמכם למצב בו אינכם מנצלים את היתרונות של הקנאביס הרפואי. הקנאביס הרפואי יכול להשכיח את התמודדות הקשה ואת כל הבעיות שמגיעות איתה.  

 

מהו המחיר של קנאביס רפואי מחיר?

 

חשוב להבין כי טיפול עם קנאביס רפואי לא יהיה זול, אך היתרונות שלו רבים. זוהי אולי הסיבה שבגללה אנשים מוכנים לשלם מחיר גבוה, דבר שלא תמיד בא בחשבון. אז כמה באמת יעלה לכם לרכוש קנאביס רפואי? קנאביס רפואי מחיר מתחיל מ-150 ויכול להגיע עד ל-400 ש"ח לשקית אחת בלבד. תדירות וכמות השימוש משתנות בהתאם לכל מטופל, כך שקשה להגיד כל כמה זמן תרכשו שקית. בו בזמן עליכם להבין כי ישנו הבדל בין מקום אחד לבין מקום אחר בו תבצעו רכישה. אל תביאו את עצמכם למצב בו אתם מוותרים על הטיפול בגלל העלות הכספית.

איך ניתן להוזיל קנאביס רפואי מחיר? הוזלה של המחיר אפשרית באמצעות מספר פעולות פשוטות. בראש ובראשונה יהיה עליכם לוודא כי יש לכם רישיון בתוקף לצריכת קנאביס רפואי. מן הסתם, המחיר יעלה למי שינסה לעבור על החוק ולחפש דרכים לנטילת קנאביס. בו בזמן השוואה בין בתי המרקחת תאפשר לכם להשיג הצעת מחיר שווה למדי. כך לא תמצאו את עצמכם משלמים יותר בהשוואה לכל האחרים הנוטלים קנאביס רפואי. באותה נשימה נגיד כי מחיר נמוך יתר על המידה אמור לעלות לכם ספקות ותהיות לגבי איכות ואמינות הקנאביס.

אין לראות בבלוג זה או בתוכן המופיע בו כתחליף לייעוץ רפואי. השימוש באתר ובתוכן הכלול בו הוא על אחריותו המלאה והבלעדית של המשתמש בלבד, ואינו מהווה, בשום מקרה, ייעוץ, הכוונה או המלצה מצד האתר.  האתר או מי מטעמו לא מעודדים במישרין או בעקיפין שימוש בסם כלשהו, לרבות קנאביס בכל צורותיו. אנו ממליצים ללקוחותינו שלא לעשות שימוש בסמים כלשהם ומדגישים שכל אביזרי העישון שאנו מוכרים מיועדים לשימוש עבור טבק לכל צורותיו בלבד.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן

אין כניסה לאתר לגולשים מתחת לגיל 21